• |
ide | kryesore

Investimet e OSHEE, disa zona të Tiranës do të vuajnë sot nga mungesa e energjisë elektrike

Lajme, Të fundit
1485465360OSHEE-640x467.jpg

Për shkak të investimeve të OSHEE disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Bëhet fjalë për punimet e planifikuar për vendosjen e rrjetit të ri 20 kv në disa zona të Tiranës.

Kështu, OSHEE bën të ditur se nga ora 10:00-13:00 do të punohet në fiderin E1 dhe zonat pa energji elektrike mbeten pjesërisht Sauku i Ri dhe Mjull Bathore.

Ora 10:00-14:00 do të punohet në kabinën “A.Moisiu” dhe zonat pa emergji janë: rrugët “Hysen Gjura” dhe “Kahreman Ylli”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu