• |
ide | kryesore

Kapet skafi 5 metra në Sarandë, do përdorej për trafik droge

Lajme, Të fundit

Një skaf 5 metra i gjatë është kapur sot në grykëderdhjen e lumit Pavllo, në Sarandë.


Dyshohet se skafi do të përdorej për të trafikuar drogë në Greqi.


Policia ndodhet akoma në vendin e ngjarjes dhe po vijon kontrollet në zonë.

Siç raportohet, operacioni për kapjen e skafit u zhvillua nga sekotri i luftës kundër krimit të organizuar në Komisariatin e Sarandës në bashkëpunim me policinë kufitare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.