• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gazetarja u kthehet tifozëve që e ngacmojnë nga pas: “Mos më prek…”

Sport

Nisi si lojë, por përfundoi me tension një lidhje LIVE e gazetares franceze Marina Lorenzo për Canal +. Ajo ishte e pranishme në finalen e Kupës së Mbretit mes Sevilla dhe Barcellona, por është ngacmuar nga tifozët e shumtë.


“Mos më prek!” – i është drejtuar ajo njërit prej tyre që nuk ka ngurruar të zgjasë duart në transmetim LIVE. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu