• |
ide | kryesore

Trump harron dhuratën për ditëlindjen e Melanisë,’Jam tepër i zënë’

F1, Paparazzi

Presidenti Donald Trump pranoi në Fox Neës se ai ishte shumë i zënë për të marrë një dhuratë për ditëlindjen e gruas së tij, zonjën e parë Melania Trump, e cila ditën e djeshme festoi 48 vjetorin.


Kur u pyetën gjatë një interviste telefonike për Fox & Friends se çfarë Trump i bleu Zonjës së parë për ditëlindjen e saj, ai u përgjigj duke qeshur: “Epo, më mirë të mos futemi tek kjo temë, sepse mua mund të më fusni në telashe!” Trump shtoi se ai e mori për Zonjën e Parë “një kartolinë të bukur dhe disa lule të bukura.” “Ju e dini, unë jam shumë i zënë që të vrapoj në kërkim të dhuratave, apo jo?”- tha Trump.Trump gjithashtu përshëndeti publikisht punën e gruas së tij në planifikimin e darkës shtetërore të kësaj jave duke nderuar Francën, duke thënë se ajo bëri një “punë fantastike”.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *