• |
ide | kryesore

VIDEO/ Super-Inter përmbys Juventusin (shikoni golat)

Sport

Interi ka arritur ta përmbysë Juventusin duke kaluar në epërsi 2-1 në ndeshjen që po zhvillohet në “Giueseppe Meazza”. Pjesa e parë u mbyll 0-1 me bardhezinjtë në avantazh pas golit të Douglas Costa në minutën e 14-të, por në të dytën ka ardhur kthesa e Interit.


Fillimisht Icardi (’52) dhe më pas një autogol i Andrea Barzagli në minutën e 65-të ka kaluar Interin në avantazh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu