• |
ide | kryesore

E hëna e vrenjtur, por temperaturat mbeten të larta

Lajme, Të fundit

Parashikimi i motit sjell një të hënë me kthjellime gjatë paradites, sipas Meteoalb, por vranësira të shpeshta sjell pasdita, sidomos në zonat lindore ku priten shira të përkohshëm.


Edhe dita e martë dhe e mërkura vijojnë në kushtet e kthjellimeve me vranësira të herë pas hershme, më ët dukshme gjatë pasditeve duke sjellë shira të përkohshëm kryesisht në zonat Lindore.Temperaturat e ajrit mbeten të larta deri të enjten duke variuar nga 9 – 10°C vlera më e ulët gjatë mëngjesit në Juglindje deri në 31 – 32°C, maksimumi i mesditës në zonat e ulëta.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *