• |
ide | kryesore

Shanina Shaik, tashmë e martuar

Paparazzi, Slider

Është martuar modelja super-seksi, Shanina Shaik me të dashurin e saj DJ Ruckus.Çifti i dha fund beqarisë të shtunën në një ishull në Bahamas, raportojnë mediat.


Në dasmë ishte e pranishme edhe Paris Hilton, Ashlee Simpson, Evan Ross dhe Nadine Leopold.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu