• |
ide | kryesore

Deputeti socialist bllokohet në trafik: Sulmon policinë e shtetit

Lajme, Të fundit

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka ngelur në trafik në aksin rrugor Milot-Rinas. Kjo ka mjaftuar që sulmojë policinë e shtetit. Gjatë qëndrimit në trafik, Ndreu ka nxjerrë inatin në Facebook.

“Një super kaos ne trafik, Milot-Mamurras- Fushe Kruje deri ne Rinas. Me duket se 1 maji paska qene pushim per policet qe rralle shihej ndonje. Kete rromuje se kam pare kurre sa mbaj mend as ne pikun e pushimeve ! Se di ca ju kushton 3-4 komisariateve te policise te zbarkojne me forca per te neutralizu situaten ?! E papranueshme dhe e papergjegjshme kjo situate!” – shkruan Ndreu në Facebook.

3 Comments

  1. PO MOR THAPIN RRUGEN TY DHE TLEN QYTETET NE KAOSIN E HAJDUTVE…. IK FUTI NA I KRAP SHKODEN E MOS O NIS HIC… SE SJE TU BO NA I PUN NTIRON.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu