• |
ide | kryesore

Dy shqiptarët e kapur në Spanjë, Artan Hoxha: Të përgatitur ushtarakisht…

Lajme, Të fundit

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje të reja për dy shqiptarët e arrestuar dje në Spanjë gjatë një operacioni të policisë së Madridit ku u kap 1 ton kokainë.


Hoxha u shpreh se dy shqiptarët, Dritan Gadica nga Hasi dhe Julian Deblini, janë të përgatitur ushtarakisht, e nuk përjashtohet mundësia që të kenë qenë pjesëmarrës në Luftën e Kosovës.Hoxha tha jo më kot shqetësimi i policisë amerikane për kriminalitetin në Shqipëri është rritur, për shkak të shtimit të rasteve të lidhjes së shqiptarëve me bandat kolumbiane.

Sipas tij, ekziston frika se karteli i rrezikshëm kolumbian ka krijuar një strukturë në Shqipëri dhe kryesisht të lidhurit me kolumbianët janë veriorët.8 Comments

    1. Edhe Habilajt edhe ai që u kap në Turqi, jugorë janë, veçse ata janë të lidhur me edvinin ndërsa veriorët janë në punë tëtyre.

  1. Doli ky zhapiku-zedhenes-i Edvin Kristaq Rames-zvendesi i Sajmir Tahirit qe na bente dekumentare neper parcelat e Hashashit pa ju trembur syri kurre sikur te ishin parcela -Koperative-duke e ditur qe keto parcela ruheshin nga policia dhe jo nga individe te vecante se ata ja futnin ndo nje sacme ne -menderet .

  2. doli krymbi tullumbac i negjmije artan monster numer dy hogja.ky krymb lidhje nuk ka esht vetem bythlepires tahiri.filmonte parcela me 8 rrenj kurse nuk shifte parcelat me mija rrenj.

  3. Ja dhe eksperti gazekar….kushdo qe ka shku ushtar esht i pergatitur ushtarakisht o injorant . Ky esht per pulizer ne fake news!

  4. Hoxha verior apo jugor ska rendesi se jane shqiptare na u bere si sala duke vene epitete.shqiptaret ja nje nga cdo cep prandaj mos na cani karin me keto ndarje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *