• |
ide | kryesore

Emrat/ Kush janë tre të rinjtë që humbën jetën në aksidentin në Kurbin

Lajme, Të fundit

Simon Kaza, Jul Maxhni dhe Bert Marku, përkatësisht 22, 20 dhe 17 vjeç janë tre të rinjtë që humbën jetën në aksidentin pranë fshatit Adriatik të Kurbinit.


Mjeti me të cilin udhëtonin tre djemtë doli nga rruga dhe përfundoi në kanal duke shkaktuar vdekjen e tyre.Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, por dyshimet janë se i riu që drejtonte mjetin kishte konsumuar alkol.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *