• |
ide | kryesore

Pas pak Real – Bayern/ Zbulohen formacionet zyrtare

F1, Sport

Nis pas pak në “Santiago Bernabeu” ndeshja e dytë gjysmëfinale e Chapions League mes Real Madrid dhe Bayern Munchen. Spanjollët triumfuan 2-1 në ndeshjen e parë në shtëpinë e gjermanëve. Para pak çastesh janë publikuar formacionet zyrtare.

Real Madrid: Navas; Ramos, Varane; Marcelo; Kovacic, Kross, Modric, Lucas Vazquez; Asensio, Ronaldo, Benzema.


Bayern Munchen: Ulreich; Sule; Kimmich, Hummels, Alaba; Tolisso, Alcantra, James Rodriguez; Ribbery, Muller, Lewandowski.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu