• |
ide | kryesore

Tentoi të grabiste një prostitutë rumune, pranga shqiptarit në Itali

Lajme

Një 28-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane, pasi tentoi të grabiste një prostitutë rumune.

28-vjeçari i kërkuar shumën e parave që ajo kishte fituar.


Grupi hetimor i policisë dyshon se fillimisht shqiptari e ka sulmuar prostitutën me shkop. Më pas, ai e ka torturuar atë pasi kjo e fundit i bëri qendresë.

Policia ka ndërhyrë sapo ka marrë njoftimin për këtë ngjarje dhe ka bërë arrestimin në flagrancë 28-vjeçarin nga Shqipëria.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu