• |
ide | kryesore

Tiranë, i riu humb jetën tragjikisht

Lajme, Të fundit

Një i ri në Tiranë i ka dhënë fund tragjikisht jetës. Ai është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në oborrin e banesës private ku jetonte me familjarët, në rrugën “Shemsie Haka”.Viktima është 29-vjeçari me inicial M.P. Trupi i tij është gjetur nga familjarët. Policia thotë se po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për motivet që mund ta kenë shtyrë të riun drejt aktit fatal.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *