• |
ide | kryesore

Në Itali shpërndarës kokaine, në Shqipëri biznesmen i ‘pastër’

Lajme

Një 30-vjeçar shqiptar që shpërndante kokainë në Itali dhe kishte ngritur një biznes të pastër në Shqipëri u arrestua nga policia italiane në aeroportin e Xhenovas.

Shqiptari me inicialet H.E. kërkohej nga policia e Sanovas për shpërndarje kokaine.


 

Raportohet se me paratë që fitonte nga kokaina, 30-vjeçari H.E. kishte ngritur biznes në Shqipëri.

Ai blinte makina në Itali dhe i sillte në Shqipëri, ku i shiste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu