• |
ide | kryesore

Super modele dhe me shumë celulit? Shikoni si duket nga pas Bella Hadid

Paparazzi, Slider

 

Edhe supermodelet kanë celulit. Bella Hadid një ndër modelet më të mira dhe më të bukura në botë po shijon pushimet e saj me Hailey Baldwin në Miami. Kamerat kanë shkrepur disa foto ku na tregojnë si duket Bella Hadid në jetën reale dhe pa photoshop. Ajo është vetëm 20 vjeç dhe ka shumë celulit./Dritare/


 

Just letting loose: The daughter of Yolanda Hadid leaned down to pet a wet dog. She has to stay in shape: Hadid is a spokesperson for Nike Cortese which means she must look toned at all times

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu