• |
ide | kryesore

A ka frikë Tahiri se mund të arrestohet nga momenti në moment?! Flet ish-ministri

Lajme, Të fundit

Ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, pak orë pasi la mandatin e deputetit, ka mbërritur në studion e “Të Paekspozuarit” për të rrëfyer, atë që ai e cilëson si të vërtetën e tij.

I pyetur nga Ylli Rakipi nëse kishte frikë nga arrestimi, Tahiri e mohoi një gjë të tillë.


Saimir Tahiri: Nuk më shqetëson fare se farë pasoje më vjen nga cilido institucion i shtetit tani e tutje, unë jam I bindur për të vertetat e mia. Për mua çmimi i lirë dhe të vertetës është më i rëndësishëm.

2 Comments

 1. Qe te arrestohetky ish minister kanabist, mendoj qe mund te kete frike me shume nga ana morale opinioniste, se sa nga prokuroria. Kete e tregon siguria e dores se forte e RAMES ne organet e procedimit. Ai i ka kapur, e i komandon me finokeri sidomos per kete problem qe eshte edhe vete brenda, andaj zgjatja e hetimit per TAHIRINdo te jete pafajesia e tije nga kjo prokurori. Kete problem e zgjidh vetem AMERIKA, dhe EUROPA me dokumentimine akuzimin per ishin e banden e tyre.Mos prisni rezultate nga kjo drejtesi me shume se e kapur.

 2. Drejtesia komandohet, miq,
  Per interesant te larta, c’rendesi ka nese shkon ne biruce sajme qorri, ai e mori ronitjen,
  ceshtja tani eshte te DOBIa qe do beje e VERTETa e qytetarit tahiri, sado kriminel qofte.
  Tahiri ngjan me kunjin ne themel te Piranides se MADHe te Krimit qe do hiqet….
  Sajmia beri gabim qe I doli perballe shkullakut, bushatit, mjafton rakipi….
  E ka gjet bukur ket qe droga saliut kish mbulu Shqiperine ku e ku….
  Qorr sajme: droga jote & edvinit mbuloi e po mbulon ene italine….
  Te shkreten s’ju eci me aviona e me kokaine, e hongri nipi hoxhes kamunist, hehehe….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.