• |
ide | kryesore

Atentat një personi në qendër të Bilishtit

Lajme, Të fundit

Një person është plagosur me armë zjarri në Bilisht mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit i dhe plagosuri është 39-vjeçari Erion Çollaku, i cili është dërguar në spital.


Ai është qelluar me një plumb në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë.


Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Vijon… 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu