• |
ide | kryesore

Berisha: Taulant Balla aksidentoi një qytetar sot… 

Lajme, Të fundit

Ditën e sotme në media u publikuan disa foto, ku shfaqej kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla duke i dhënë ndihmën e parë një kalimtari që e kishte përplasur makina në Elbasan.

Por ish-kryeministri, Sali Berisha ka dhënë një version tjetër të ngjarjes.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, duke iu referuar një denoncimi të ardhur në adresë të tij, Berisha thotë se Balla është përfshirë vetë në aksident dhe po rregullon letrat të dalë i pafajshëm.

Statusi i plotë: 
Taulant Balla aksidenton qytetarin!
Çunat e krimit po bejne gjithçka te fshijne krimin! sb
“Pershendetje doktorr …
Para pak minutash deputeti taulant balla eshte perfshire ne nje aksident rrugor ne unazen e elbasanit.te gjith zagaret e ketij pushteti nuk u interesuan per te plagosurin por po turren me vrap per te rregulluar cdo dokument qe zotnia balla te dali i pafajshem,mediat mashtrojne publikun sikur Balla ndihmon viktimen e tjetrit turp,turp.”

6 Comments

 1. Sali je i pa imagjinueshem!
  Nuk ka arixheshke qe te konkuroje ty.
  Duhet pare ADN-ja jote dhe e Karaxhicit, mbiemer ky i fundit qe vjen nga gjuhet aziatike Rome.
  Ti nuk ke asnje tipar fizik dhe psikologjik prej shqiptari.

  1. A të ka qi nonën Berrisha që e urren mor zagar rilindje. Të gjitha denoncimet e Berishës janë të vërteta.
   Vazhdoni edhe pak e merrni rrogën qyl komunistë kriminelë e drogaxhinj.

 2. Berisha shkruan dhe flete me emer e mbiemer.Berisha nuk e ka cuar mashtruesin e certifikuar Balla tek aksidenti.Ti i paemer dhe paftyre i payrnek mi i kuq sigurimsi ben rolin e arixhofkes duke trilluar ndersa Berisha me foto dhe emer thote te verteten

 3. O debil a nuk është për të ulëritur, sepse një krim, qoftë dhe padashje e shesin si humanizëm dhe ky është krim me dashje.

  1. O loqe , Saliu vrau 26 njerez ne Gerdec mes tyre edhe femij kurse ne bulevardin Deshmoret e Kombit 4 demostrues me duar ne xhepa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu