• |
ide | kryesore

Hidhen dyshime sërish mbi atësinë e vajzës së Kylie-t

Paparazzi, Slider

Që në momentin që u mësua se Kylie Jenner ishte shtatzënë (ndonëse nga ajo vetë nuk e konfirmoi kurrë deri kur e në jetë) është diskutuar shumë lidhur me atësinë e fëmijës. Një “lojë” të tillë e nisi ish i dashuri i saj, Tyga, i cili nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale shkruajti që ai është babai dhe jo Travis Scott. Por nuk zgjati shumë, pasi statusi u fshi vetëm pak minuta më pas.

E ndërsa tani, që ylli i “Keeping Up With Kardashian” na ka prezantuar me Stormin nëpërmjet fotove të shumta që poston në Instagram, fansat vënë në dukje një ngjashmëri shumë të madhe mes saj dhe truprojës së Kylie.


Si për të na bindur më tepër atë që thonë, fansat kanë bërë këtë kompozim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu