• |
ide | kryesore

Pas deklaratave të dashurisë së Rihannës vjen dhe ai i Chris Brown

Paparazzi, Slider

Chris Brown ka reaguar më në fund në lidhje me ndjenjat e tij karshi Rihanna-s. Nga deklarata e fundit e këngëtares për të dashurin e saj aktual, në intervistën e Rihanna-s me ‘Vogue’, ku ajo tha se: ‘ kurrë më parë nuk kishte takuar dikë që ja vlente aq shumë sa Hassan Jameel.’

Një burim i afërt me Chris tha se ai ndihet i mërzitur për mënyrën se si ajo foli për dashurinë në të shkuarën, duke cituar këtu edhe lidhjen e tyre të dashurisë. ‘Chris është lënduar dhe ofenduar nga Rihanna pasi ajo ishte kaq e bindur për marrëdhënien e saj në intervistën e saj të fundit,’- tha burimi.Sipas  tij ata kanë qenë dashuria e parë për njeri-tjetrin dhe ndoshta gjërat nuk shkuan aq mirë, por ai ende mendon për të dhe ndoshta edhe ndjen diçka ende.


 

Edhe Drake u shokua me deklaratën e saj ku tha se nuk janë as miq e as armiqë, mesa duket ajo I shkatërroi marrëdhëniet me të përfundimisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu