• |
ide | kryesore

Pas Rita Ora-s, tashmë mamaja e saj në kopertinë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Vera Ora ka spikatur me look-un e saj që dhe nuk ka rënë kurrë në sy si mamaja e Ritës por si motra e madhe e saj.

Vera  tashmë është bërë pjesë edhe e revistave të huaja ku një ndër to e ka shpërndarë në Instastory-n e saj edhe Rita ku shkruan se është shumë krenare për të ëmën. Në revistë mund të lexohet një intervistë e erës ku shfaqet si psikiatre një ndjekëse e rregullt e modës gjë e cila shihet edhe në rrjetet e saj sociale por edhe si nëna e një ylli ndërkombëtar të popoit siç është Rita Ora. Ajo ka folur mbi shumë gjëra raportin me Ritën, shëndetin mendor vlerat e familjes, rrjete sociale .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu