• |
ide | kryesore

Batuta e Dukës: Rama fiton si Reali, duke vjedhur

Lajme

Partia Agrare Ambientaliste Agron Duka nuk e ka kursyer ironinë me krahasimin e kryeministrit Edi Rama që e krahasoi Partinë Socialiste me Real Madrid dhe opozitën me Vaqarrin.

“Arroganca e tij është e tillë sa që krahasohet me Realin, por e vetmja gjë që i bashkon është mënyra sesi ai fitoi zgjedhjet dhe Reali ndeshjen me Bayerin, duke vjedhur”– tha Duka.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu