• |
ide | kryesore

Orinda Huta pranon shtatëzaninë

Paparazzi, Slider

Së fundmi në mediat online ka qarkulluar një lajm se çifti i njohur janë në pritje të ëmbël.
Fillimisht u mohua, por tani Orinda se ka ndërmend ta mbajë më të fshehur. Orinda Huta ka treguar në “Dua të të bëj të lumtur” se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo është shfaqur me barkun e rrumbullakosur, teksa bashkë me të në studio kanë qenë edhe Turi dhe familjarët e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu