• |
ide | kryesore

Kjo është mundësia juaj e vetme për të fituar një shtëpi në plazh

Stil

E keni menduar ndonjëherë se kjo verë mund të jetë një fillim i ri në jetën tuaj? Imagjinoni të mos detyroheni të kaloni vapën asfiksuese të gushtit në qytet, kur thuajse të gjithë dynden plazheve dhe njëkohësisht të mos shpenzoni gjithë kursimet tuaja të vitit për një javë pushim në bregdet.

Sa fantastike tingëllon ideja e të paturit një shtëpi në plazh. Një vend ku mund të arratisesh pas një jave mbytëse, të harrosh streset e punës, të shëllehesh në diell dhe të mos bësh asgjë gjithë ditën dhe në fund të kesh një shtëpi tënden, të organizuar sipas rregullave dhe dëshirave të tua, në një nga zonat më ekskluzive të banimit në plazh.

Një shtëpi në emrin tuaj ju jep siguri, qetësi, status dhe në fund të ditës përkthehet në para. Por kush të fal para sot?

Ndaloni për një moment së ëndërruari nga karrigia e zyrës, ejani me këmbë në tokë dhe mësoni se kjo ëndërr mund të bëhet shumë shpejt realitet, me mundim minimal nga ana juaj dhe

Sigurisht, me shumë më pak para. Shorteu i vitit në rrjetin e supermarketeve Spar dhe Interspar ju dhuron një apartament në Rezidencën Vala Mar, në zonën ekskluzive të Hamallajt, pjesë e bregdetit fantastik të Gjirit të Lalzit. Rezidenca Vala Mar ndërtuar sipas standardeve më të mira evropiane, me cilësi dhe kushte maksimale, ofron privatësi dhe hapësira të mjaftueshme për të ndenjur në intimitetin e familjes tuaj dhe nëse jeni me fat do të gëzoni privilegjin e zgjimeve dhe ngrysjeve përpara peizazhit shlodhës të bregdetit ranor të zonës.

Gjithçka duhet të bëni për të qenë pjesë e resortit më të lakmuar në bregdetin e Durrësit, është të bëni pazaret tuaja të përditshme në pikat Spar dhe Interspar në të gjithë Shqipërinë.

Sigurohuni që produktet që blini janë të firmave më poshtë:

Pasi të keni bërë blerjet tuaja, ju do të merrni kupona për t’i plotësuar më të dhënat tuaja e më pas ti hidhni në kutitë përkatëse në supermarket. Sa më shumë të blini aq më shumë keni shanse për të fituar apartamentin në bregdet, pasi një produkt i blerë përkthehet në një kupon.

Plotësoni saktë kuponat me emrin, mbiemrin dhe numrin tuaj të telefonit. Përpara se të hidhni faturën e plotësuar me të gjithë informacionin e kërkuar sigurohuni që kontaktet tuaja të jenë shkruar qartë dhe të dhënat të përkojnë me ju.

Më pas kuponat do të tërhiqen nga supermarketet dhe do të dërgohen në TV Klan. Shorteu do të hidhet ‘live’ tek ‘E Diela Shqiptare’ më 10 qershor, në orën 15:00. Ti mund të jesh fituesi! (artikull promocional)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu