• |
ide | kryesore

Met Gala/ Miley Cyrus harron të brendshmet

Paparazzi, Slider

Met Gala sivjet kishte një temë katolike dhe shumica e yjeve që parakaluan në tapetin e kuq kishin zgjedhur diçka “hyjnore” për të veshur. Të gjithë përveç Miley Cyrus.
Këngëtarja 25-vjeçare zgjodhi një fustan të zi “mëkatar”, me një të çarë të madhe mbrapa deri në fund të kurrizit.
Miley kishte zgjedhur gjithashtu të mos vishte të brendshme poshtë fustanit të Stella McCartney.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu