• |
ide | kryesore

Pas shfaqjes në Met Gala,të gjithë tallen me Selenën (FOTO)

Paparazzi, Slider

Duke i bërë homazhe Mbretëreshës Ester të Biblës, si krishtere e devotshëm Selena Gomez u paraqit me një fustan të bardhë dhe një make up të bronztë.

Por mësa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer fansave të aktores së talentuar. Menjëherë pas daljes së saj kanë nisur kritikat dhe statuset në rrjetet sociale.

‘Kush ja bëri këtë Selenës?’ shkroi një fans mbi një memen.

 

‘Selena kur arrin në MetGala duket si …’, shkruante një tjetër.

g.PNG

‘Pse Kylie dhe Selena duken si Spongebobe dhe Patric në episodin kur janë në plazhë?!’

SSSSS.PNGDDDD.PNG

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu