• |
ide | kryesore

Reperi i propozon për martesë partneres në Met Gala

Paparazzi, Slider

Ndër personazhet e njohur që kanë parakaluar në tapetin e kuq ka qenë edhe reperi i njohur, 2Chainz, bashkë me partneren e tij, Natasha Ward.


Reperi kishte veshur një kostum të zi, të zbukuruar me aksesorë floriri, kurse Ward e veshur me një fustan të bardhë. Teksa po ngjisnin shkallët, 2Chainz u ul në gjunjë dhe nxori unazën për ti propozuar. Ward nuk mundi të mbajë emocionet dhe ka thënë “Po!” nën ngashërim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.