• |
ide | kryesore

FOTO/ Modelja zvogëlon gjoksin, por fansat e kritikojnë

Paparazzi

Ajo është Ashley Alexiss, e cila njihet si Ashley Graham e re. Ajo do të martohet në shtator, por kishte një vit që e kishte menduar reduktimin e gjoksit. 


“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup. Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja. 


Fansat e saj si edhe miq e kanë kritikuar shumë për zvogëlimin e gjoksit. Ata komentojnë në fotot e Ashley-t në rrjetet sociale se ajo njihet prej gjoksit të madh dhe reduktimi i tij do të ndikojë për keq në karrierën si modele.

          


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *