• |
ide | kryesore

(VIDEO) Aksident i rëndë në Rinas, nxirren me litar të bllokuarit në makinë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Rinasit.

Burime të Lapsi.al bëjnë me dije se makina ka dalë jashtë rruge, pranë Vilës Aeroport.


Në videon e mëposhtme duket se si disa persona ndihmojnë të bllokuarit brenda në makinë.

Dy persona po nxirren me litar, nga makina e rënë në kanal. Ende nuk ka asnjë informacion mbi shkakun e aksidentit dhe gjendjen e të aksidentuarve. ©LAPSI.AL  

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.