• |
ide | kryesore

Aktorët e Avengers, të njëjtin tatuazh në trup (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Iron Man, Thor, Syri i Falkoit, e shumë personazhe të tjerë janë parë në studion e një artisti që realizon tatuazhe. Menduam se mund të ishte një shaka por videoja e fundit e postuar në Instagramin e Robert Doëney Jr na tregon të kundërtën . Kasti i artistëve të Avengers kanë vendosur në fakt të kenë një tatuazh të përbashlët për të festuar dhe mbajtur gjithmonë me vete këtë aventurë kinematografike që i ka bashkuar gjashtë vjet më parë në sagën e parë të filmit.


Ideja erdhi Scarlett Johansson dhe i pari që bëri në lëkurë simbolin dhe logon e Avengers sëbashku me kolegun e tij Chres Evans. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe Robert Doëney Jr, Jeremy Renner dhe Chris Hemsworth në Los Angelos. Mark Ruffalo nuk ka dashur të ndjekë aventurën e kolegëve por ka qenë bërësi i tatoo-ve i cili ka realizuar simbolin e gjashtë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu