• |
ide | kryesore

Corriere: Fiorentina ka sytë te Arbër Zeneli

Sport

Në pritje për të kuptuar të ardhmen e Gil Dias, mbrojtësit portugez të dhënë borxh për 2 vjet, sytë e Fiorentina janë hedhur te Arber Zeneli.

Corriere dello Sport shkruan se shqiptari i Kosovës, lindur në Suedi, i datëlindjes ’95 luan në Holandë për Heerenveen.


Aty ai ka shënuar 6 gola dhe ka dhënë 10 asiste. Kontrata e tij skadon në 2019-ën dhe Fiorentina është e vëmendshme. ©LAPSi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu