• |
ide | kryesore

‘Xhafës i dogji dosja e Gonit’, plas humori në rrjet (FOTO)

Pikante

Politika në Shqipëri nuk zhgënjen kurrë. Edhe kjo javë që po mbyllim ishte e mbushur me ngjarje. Mes tyre spikat denoncimi i opozitës për vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Kaq u desh dhe rrjeti ka shpërthyer në humor. Shijoni më poshtë memet e tyre.


3 Comments

  1. pse te mbaj pergjegjsi rama dhe per vrasesin frroku,apo perdhunuesin roshi.jo nuk jemi ne kohen e enverit,ai i vriste shoket qe ishin me intelektual.rama kriminelet e rrugaqet si vet i ben shok.

    1. Nga përvoja, njerëzit langaraqë, pa karakter e burni, përpiqen të shoqërohen me tipa të fortë.
      I tillë është edhe edvini.
      Pushtetin ja dhanë të fortët, ata do tia bëjnë gropën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.