• |
ide | kryesore

Denoncimi me emra: Zyrtarët e PS-së që sponsorizon baroni i drogës Met Kanani

Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar një mesazh të ardhur në adresë të tij, ku theksohet se baroni shqiptar i drogës i arretuar në Turqi me mbi 1 ton drogë dy muaj më parë, ka lidhje të forta me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste në Shqipëri.

Duke shkruar se është oficer i anti-drogës, denoncuesi shprehet se ai është sponsor i Partisë Socialiste dhe ekzistojnë foto të tij me Gramoz Ruçin, Armando Subashin, Elisa Spiropalin dhe vetë Edi Ramën.

 

POSTIMI: 

Organigrama e re e klanit të Met Kananit!

Plotësohet me emrat e kupolës politike, kumbarë dhe ndrikulla të pushtetit klani i Met Kananit, sponsor kryesor i Partisë Socialiste!

Lexoni mesazhi e oficerit dixhital. sb

“Pershendetje doktor jame oficer i antidroges,desha te te informoje se grupi famoz i Met Kananit ka qene i lidhur si mishi me thoijne me PS drejtues dhe deputet te saja dhe konsiderohet sponsori me kryesore i saj.Ketu qarkullojne fjale se ai ka patur kartabianke ne dogana dhe ka kilometra te tera bisedash telefonike por edhe foto me Ruçin, kryetarin e bashkise Subashin,Ndrikull Spiropali dhe vet Noriegen por dosjen po e qethin sipas interesit te tyre.”

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu