• |
ide | kryesore

Roza Lati, puthje në buzë live me këngëtarin

Paparazzi, Slider

Roza Lati ka habitur në emision me veprimin që ka bërë.

Duke qenë se kanë qenë të shumtë komentet se Roza dhe reperi Fero kanë “një romancë”, moderatorja vendosi që t’ua bënte qejfin të gjithëve dhe u puth në buzë  Pasi shpjegoi se nuk është në një lidhje me të, por thjesht  përkrah, në formë suporti ajo guxoi t’i jepte dhe një puthje.


Para se të merrte këtë vendim, ajo u shpreh:

Unë kam intervistuar shumë djem, përse zgjodhët Feron?  Hyra në livestream në Instagram dhe isha me mikeshën time Dorina Memën kur mora një koment. Kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, çi keni këto muhabete? Sa herë që futem në livestream dhe më bëjnë komente, më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë. Si thua t’ia bëjmë qefin?”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu