• |
ide | kryesore

Akuzat për vëllain e Xhafajt/ Ish-presidenti: E keqja ka depërtuar thellë…

Lajme, Të fundit
nishani.JPG

Duke u përfshirë në debatin që ka pasur pas publikimit të sotëm të një përgjimi audio nga PD, ku pretendohet se vëllai i Fatmir Xhafajt i siguron një rrugë droge një personi të panjohur, ish-Presidenti Bujar Nishani deklaroi se skandali po pason skandalin.

Ish-kreu i shtetit akuzon edhe ‘mediat qeveritare’, të cilat u fokusuan në debatin se kush ka dhënë lejen për audio-përgjimin e Agron Xhafajt.

“E keqja ka depërtuar shumë thellë.” – mbyll reagimin e tij Bujar Nishani.

REAGIMI I BUJAR NISHANIT: 
Skandali pason skandalin.
Mediat qeveritare po tentojnë ta devijojnë faktin e trafikut narkotik prej vëllait të Ministrit të Brendshëm në diskursin shterpë se kush ka dhënë leje që të regjistrohet trafikanti.
E keqja ka depërtuar shumë thellë.

1 Comment

  1. E keqja eshte PD dhe Sliu me Liken! E keqja je ti o sakat nga trute dhe nga trupi! E kaqja mban vulen tuaj o injorante dhe idiote saliniane! Mban kjo toke lloj-lloj takemesh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu