• |
ide | kryesore

Berisha flet me emra: I dërguari i Ramës i shkoi sot në shtëpi Tahirit, për çfarë u bisedua

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi një status në Facebook ku deklaroi se presidenti i klubit të Partizanit, Gazmend Demi ka shkuar me urdhër të Edi Ramës në shtëpinë e Saimir Tahirit, dhe ka biseduar me këtë të fundit për rreth 2 orë e 45 minuta.


Sipas ish-kryeministrit, Tahiri dhe Gaz Demi kanë biseduar për financierin e bandës së Habilajve, Nazer Seitaj, fatin e Fatmir Xhafës dhe bandën e vëllait të tij, qëndrimet e Tahirit ndaj zhvillimeve më të fundit dhe për një letër që Olsi Rama i kishtë dërguar Tahirit.


POSTIMI: 

Takim Saimir Tahiri – Gaz Demi!

Sapo perfundoi takimi prej 2 ore e 40 min midis te derguarit te Rames, Gaz Demi me Saimir Trafikun ne shtepine e ketij te fundit.

Te dashur miq, sot Gaz Demi, me urdher te Rames vizitoi Tahirin dhe bisedoi me te per rreth 2 ore e 45 min.

Tema e bisedimeve ishte:

Nazeraj dhe deklaratat e tij ne Itali

Fati i Fatzi Xhafes dhe banda e Agronit

Qendrimet e Tahirit ndaj zhvillimeve me te fundit

Nje leter qe Olsi Rama i dergonte Saimir Trafikut!

Beteja midis familjeve mafioze te kryeqytetit vazhdon. sb


4 Comments

    1. boci ja qe ti e paske lexuar i pari.tash shko ne qenef negjmije se sapo rama dhjer esht,nga mbidoza,e merzija qe po i bien dhembet nji nga nji.luli ja hoqi te gjith dhembet rames,si frroket,ndoket,rosha,prenga,tahira,tash dhe dhemballen xhafa.nji nga nji do perfundoni ne qenef negjmije ku dhe u lindet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.