• |
ide | kryesore

Deadpool 2 kalon suksesin e të parit (Video)

F1, Stil

botë megjithëse dita zyrtare e premierës ende nuk ka ardhur.


  

Sigurisht që bashkë me këtë, kanë ardhur edhe reagimet e para nëpër rrjete sociale nga gazetarë të ndryshëm të cilët kanë patur fatin t’a shohin të parët.

Konsesusi masiv ështe shumë pozitiv dhe thuhet se Deadpool 2 është më i mirë se Deadpool.

I keni parasysh ato skenat që Marvel jep gjithmonë mbas titrave mbyllëse? Për Deadpool 2 thonë se ka më të mirën e kohëve të fundit, disa këmbngulin që është më e mira që kanë parë ndonjëherë, kështu që mos e lini kinemanë pa i parë edhe titrat.

Gazetarët gjithashtu shprehen se filmi është më i zgjuar, me batuta më të mprehta dhe më gallatë se i pari.

Është për të qeshur kur duhet, prekës kur duhet, madje thonë se është më i bukur se Avengers: Infinity War.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *