• |
ide | kryesore

PD publikon përgjimin audio: Agron Xhafaj vijon trafikun e drogës

Lajme, Të fundit

PD publikon një përgjim audio ku pretendon se Agron Xhafaj kapet në bisedë për trafik droge.


PD akuzon se Agron Xhafa vijon trafikun e drogës.8 Comments

  1. Salianji ben mire te nxjerr mesazhet e Grides. Kera jane komplet karagjoza. Insistojne ne planin e tyre, ne kete sulm i cili duket qe eshte i stisur, dhe i organizuar nga e majta. Duhet njollosur Fatmir Xhafa, i cili eshte dhe kontributiri kryesor i reformes se drejtesise, qe me te drejte i le pa gjume keta politikanet tani. Tjeter gje thone sot, tjeter gje dje e keshtu me rradhe. Nuk kane moral per ta bere nje gje te tille, nuk jane as te besueshem. Sidomos ky hamshori Grides, si vemje dhe shpifarak. Kaq te neveritur ne opozite imagjinohe ne pushtet!!!

    1. Te prish pune qe Salianji qin Griden, apo qe ministrat e brendshem perdorin policine qe duhet te te mbroje per te trafikuar droge?!

    2. Ore po ky Ervin Salinji eshte edhe politikan I ri gjasme dhe nuk duhet te meret me politikat e vjetra apo harrova qe kta jane pa shtylle kurrizore dhe bejne cfare ju thot kryetari dhe nuk eshte cudi qe Salianji te lepij me mire se kta

    3. Uuuu ku ka arritur PD e zezq te perfaqesohet nga salianji. Ore kur ju votova nuk ju votova te nxirrnit kte budallain e vogel te na benit gaz i botes.

    4. O Ervin se te njoh nga koha e fakultetit qe nga koha qe shisje shoket per nje cigare hashash. Si qenkr katandis

  2. Sulmi duket qe eshte tendencioz, i orkestruar nga te dya palet politike. Sulmi eshte personal, rshte i vjeter dhe denoncimi i opozites nuk eshte ne te njejten linje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.