• |
ide | kryesore

Modelja bën të ditur lajmin e shtatëzanisë në ditën e nënës

Paparazzi, Slider

Është një prej ëngjëjve të “Victoria’s Secret” dhe vetëm pak kohë më parë prezantoi në pasarelë koleksionin e fundit të modës së kësaj marke. Por, Chanel Iman zgjodhi që ta bëj zyrtarisht publik lajmin më të bukur të jetës, në një ditë speciale siç ishte ajo e djeshmja. Në kuptimin parësor të fjalës, Dita e Nënës ishte mirfilli e tillë edhe për të, pasi modelja e famshme është në pritjen e ëmbël.


Chanel, zgjodhi një foto që zbulon barkun e rrumbullakosur, për të dhënë lajmin e gëzueshëm, duke shkruar në të: “Përralla jonë vazhdon, ndërsa presin lindjen e fëmijës sonë. Ndërsa dashuria jonë rritet çdo ditë, ne mezi pritëm që ta ndajmë me ju dhe të voglin tonë këtë lajm”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *