• |
ide | kryesore

Pozita e rënduar e Fatmir Xhafajt, vjen reagimi i Ramës

Lajme, Të fundit

Pas akuzat të Partisë Demokratike për ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj se ky i fundit mbron vëllain e tij Agron Xhafaj, pasi pretendohet se është i lidhur me trafikun e drogës, vjen reagimi i kryeministrit Edi Rama.


Rama pohon se për këtë çështje do të flasë nesër në orën 11:00 para grupit parlamentar.


Reagimi i Edi Ramës: 

“Jemi të gjithë njësoj?JO, s’kemi qenë asnjëherë të gjithë njësoj e s’do jemi kurrë njësoj!Nesër në 11.00 përpara Grupit Parlamentar, qëndrimi im për situatën e krijuar me Ministrin e Brendshëm dhe ecurinë e përpjekjes diplomatike drejt objektivit historik të çeljes së negociatave”, tha ai.


4 Comments

  1. po te kishte qellim bastardi,kokpalari,shizofreni,psikopati rama interes per antaresim ne BE nuk do te kishe mbledhur rreth vetes ter kriminelet e enverit ruqi,xhafa,spartak braho,bijet e sulo bushatit e hamit beqjes ditmir e ilir ,as kriminelet e vrasesi frrok,ndok,prenga,artur busha,rosh,dosh,xhelila,balila,tahira etj.ky eshte monster neri.

  2. sigurisht qe nuk jeni njesoj .mundohem te gjej ndonje qe te ngjan ,por nuk e gjej.bile je i shkeputur me diference te madhe nga qenia me e peshtire njerezore

  3. Normal qe nuk je njesoj. Ke miqesi me Erdoganin dhe ke share Trumpin ne mes te Amerikes, Tani po i hidhesh Xhafes se shkrete qe ka njefare cipe.
    Ti dhe Tahiri nuk keni shpetim. Tahirit do i ofrohet ulje denimi vetem e vetem qe ti mos shantazhosh USA-n. Te kane fut karin nga njeri vesh te tjetri, saqe as nuk te shkon mendja per perralla me Ruse e pro Rus.
    Si dhjaks qe je do e mbash pushtetin der ne piken kur te ngrihen armet, pastaj do qash per meshire…

  4. Ti nuk je njesoj. Ti je dhe me zi, je njesh dhe i varur nga krimi. Kampion i korrupsionit dhe organizator i sulmit qe po i behet ministrit tend. Lere propoganden dhe fodullekun, por ul koken dhe hiq dore nga keto skema te neveritshme. Per ty njerezit me integritet jane te rrezikshem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.