• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Gjendet një person i pajetë në Vlorë, ka shenja dhune në trup

Lajme, Të fundit

Gjendet një trup i pajetë pranë sheshit ‘Flamuri’ në Vlorë. Deri me tani nuk dihen rrethanat.


Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që kanë pikasur një person të shtrirë përtokë, ndërsa kanë lajmëruar policinë. Kjo e fundit mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa nisi hetimet për identifikimin e viktimës.


Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se personi ka shenja dhune në trup.

 


3 Comments

  1. vloren e ismail qemalit e beri qender krimi qenedr krimi i biri i kristaq djallit.ku shkon edvin bastard kokpalari aty nuk mbin me as bari por vetem therra si tahira,balila,agrona gerona e tjer kafsh e hajvona.

    1. Ore pse kam nje ndjenje qe me pseudonimin _ari shkruan vete Shkullaku ?? E ndryshon gjuhen dhe menyren e te shkruarit per te mos u diktuar . Po e degjoja dje ne emisjonin Opinion dhe mu duk identik me kete _arin .

      Uroj te jem gabim por rralle here kam qene gabim ne jeten time.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.