• |
ide | kryesore

Liam Paybe: Nuk dua të martohem me Cheryl

Paparazzi, Slider

Ai dhe këngëtarja e famshme janë prindër të një djali 11 muajsh megjithatë Liam ende nuk e sheh atë si gruan e tij të ardhshme. 24-vjeçari u shpreh se e gjithë vëmendja, përkushtimi dhe koha e tij shkojnë tek vogëlushi Bear ndërkohë që në lidhje me Cheryl ndihet shumë rehat kështu siç është.


“Martesa nuk është ndonjë gjë e rëndësishme, ndihem mirë kështu siç jam dhe për një kohë të gjatë nuk kam ndërmend ta marr këtë hap” ,-tha ai duke mos marrë në konsideratë mendimin e partneres.


Në sytë e fansave Payne u shfaq shumë i ftohtë ndërkohë që përflitet se ai vazhdon të jetë i lidhur me 34-vjeçaren vetëm për vëmendje dhe fansa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu