• |
ide | kryesore

Detaje mbi jetën e Whitney Houston, abuzim seksual nga kushërira

Paparazzi, Slider

Së fundmi, nga dokumentari më i ri dhe ai zyrtar për jetën e këngëtares, kanë dalë në dritë fakte tronditëse lidhur me të dhe kushërirën e saj Dee Dee Warwick.


Në këtë dokumentar, tezja e të ndjerës pretendon se këngëtarja është abuzuar seksualisht në moshën 9 vjeçare nga kushërira e saj, Dee Dee Warwick.


Gjatë kohës së abuzimit, Dee Dee ka qenë 18 vite më e madhe se Whitney, pra rreth 27 vjeçe. Warwick u bë e varur nga droga dhe ndërroi jetë  në moshën 63 vjeçare në 2008-ën, kurse 4 vite më vonë edhe Whitney ndërroi jetë në moshën 48 vjeçare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu