• |
ide | kryesore

John Cena kërkon të martohet sërish me ish partneren

Paparazzi, Slider

John Cena nuk ka hequr dorë nga Nikki Bella. Sipas TMZ, ylli i keçit ka thënë se është i gatshëm që të ketë fëmijë me ish-partneren dhe të martohet me të.


Pikërisht, debati mbi fëmijën mendohet se solli ndarjen e çiftit pas 6 vitesh, kur ishin në prag martese. Nikki është shprehur se nuk e di se si do të reagojë nëse John-i i vjen ballë për ballë dhe i lutet që të martohet me të.


“Unë jam person që jeton momentin. Nuk e di se çfarë do t’i thoja nëse më del përballë”, u shpreh Nikki.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu