• |
ide | kryesore

Paralizohet autostrada Tiranë-Durrës, aksidenti shkakton radhë kilometrike

Lajme, Të fundit
aksident-trafiku-n-euml-rrug-euml-n-klin-euml-pej-euml-humb-jet-euml-n-nj-euml-person-hd-780x439.jpg

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës para pak minutash. Raportohet se një makinë ka përplasur atë që ishte duke lëvizur para saj dhe dëmtimet janë të shumta.

Njëra nga makinat ka targat AA 902 CM dhe tjetra AA 673 RV.


Nuk dihet nëse ka të plagosur.

Autostrada është bllokuar dhe qindra mjete janë në pritje në një radhë të gjatë kilometrike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu