• |
ide | kryesore

Aktorja: Nuk e mbaj mend sa burra kam pasur (FOTO)

Paparazzi

“Nuk më kujtohet sa burra kam pasur”. Deklarata vjen nga një prej aktoreve më të njohura në Turqi, Ahu Tugba.


Tashmë në moshën 62-vjeçare, ajo ka bërë një rrëfim për gazetën “Posta”. Ajo shmangu pyetjen “sa herë ishte martuar në jetë” duke thënë se “nuk i kujtohej”, por shtoi se në të gjitha martesat ishte tradhtuar.


Në fakt ka disi të drejtë sepse aktorja është martuar plot 5 herë.

Tugba tha se nga ish-bashkëshortët e saj kishte edhe nga ata që kishin fjetur me shoqet e saj në ngushta dhe me punonjëset e shtëpisë.

“Ka nga ata që kanë lënë shtatzënë edhe shoqet e mia të ngushta”, – tha ajo.

Image result for ahu tugba Related image Image result for ahu tugba Image result for ahu tugba Image result for ahu tugba

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu