• |
ide | kryesore

Lushnje/ Shkon të grabisë bankën, por qëllon me armë në mes të qytetit

Lajme, Të fundit

Një person i maskuar ka tentuar të grabisë një të nivelit të dytë në qytetin e Lushnjës, por nuk ia ka dalë.  Në momentin kur ai iu drejtua bankës, ajo ishte e mbyllur, dhe ky fakt me sa duket e ka mërzitur lushnjarin.

Ai ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar disa herë në ajër.


Pas kësaj, policia është vënë në ndjekje të tij, duke e arrestuar disa minuta më pas.

Vijon… 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu