• |
ide | kryesore

Modelja që doli zhveshur në festivalin e Kanës (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Tapeti i kuq në festivalin e Kanës nuk ka kaluar pa surpriza këtë herë. Aty kanë parakaluar shumë aktorë, modele e  këngëtarë të njohur botërorë. Një ndër to ishte edhe modelja e njohur ruse Ylia Rybakova e cila është përballur më një situatë jo të këndshme. Fustani i saj e ka lënë atë zbuluar pasi është shkelur me këmbë, ndërkohë që modelja po parakalonte në tapet. Ajo ka mbetur vetëm me mbathje dhe pjesën sipër. Disa e konsiderojnë si të qëllimshëm këtë moment, ndërsa disa të tjerë si incident pasi edhe modelja është vënë në siklet dhe është habitur.


Personi i cili është bërë shkak për këtë që ka ndodhur e ka ndihmuar modelen duke ia rregulluar fustanin, edhe pse të pranishmit janë ndjerë jo mirë kur panë atë skenë.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=ie0J_McpZwI


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *