• |
ide | kryesore

Zhduken dy kushërinj në Korçë

Lajme


Dy të rinj janë zhdukur prej dy ditësh në Korçë.

Ata janë Arshin Pilinci 24-vjeç, kryetar i fshatit Podgorie, dhe Engjell Bezati 25-vjeç. Dy të rinjtë janë banues në fshatin Podgorie.

Alarmi është ngritur nga familjarët, të cilët kanë denoncuar rastin në polici, pasi humbën kontaktet me të rinjtë.

Të dy janë kushërinj me njeri-tjetrin, ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e tyre. Familjarët kërkojnë ndihmën e personave që mund t’i kenë parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *