• |
ide | kryesore

11 milionë followers emocionojnë Dua Lipën (Video)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka thyer rekorde me këngët e saj.


Dhe së fundi ajo ka marr një lajm emocionues që e ka bërë të shpërthejë në lot.

Dua ka arritur plot 11 milionë ndjekës në rrjetin e saj social Instagram.

Ajo ka publikuar një video ku tregon momentin e reagimit kur pa numrin e madh të fansave që e ndjekin.

Në video 22-vjeçarja shihet duke qarë nga gëzimi.

Mood when I saw 11 million of you are following me!!!

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.